Ćwiczenie na widzenie aury

widzenie aury

Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób można zobaczyć czyjąś aurę? Do tej pory wydawało Ci się, że jest to bardzo trudne i skomplikowane? Owszem, nie jest to łatwa rzecz, ale jak najbardziej możliwa do wytrenowania. Przy pomocy serwisu wrozkaksymena.pl, postanowiliśmy zrobić krótki poradnik widzenia aury.

Jak to zrobić?

Usiądź wygodnie na podłodze w przyciemnionym świetle. Zbliż do siebie obie dłonie na odległość około 10 cm, tak by były do siebie równoległe wnętrzem. Skoncentruj się i zamknij oczy. Teraz poczujesz napięcie między obiema dłońmi. Powolutku, centymetr po centymetrze zbliżaj do siebie obie dłonie, by poczuć aurę. By poczuć jak odbijają się i odpychają od siebie wzajemnie obie dłonie. Następnie otwórz oczy, zbliż do siebie dłonie tak, by delikatnie stykały się palcami wskazującymi. Następnie zmruż lekko oczy. W tej chwili powinieneś dostrzec delikatną poświatę wokół palców. To jest właśnie Twoja aura. Z czasem, po kilkutygodniowej praktyce, nauczysz się rozpoznawać kolory.

Jest wiele metod na widzenie aury, można poznać je dzięki literaturze, na przykład Richarda Webstera

W aurze widoczne są pełnia życia, witalność, optymizm, a więc nie tylko stan fizyczny organizmu, ale również stan duszy oraz emocje.

Za pomocą aury, można uzdrawiać inne osoby, zwierzęta a nawet rośliny. Do tego celu, możemy nauczyć się bioenergoterapii lub zgłosić do bioenergoterapeuty, który powinien udzielić nam wszelkich wskazówek.

Jedną z metod uzdrawiania aury jest… wdychanie kolorów

Wystarczy (najlepiej na świeżym powietrzu), wizualizować kolor i głęboko oddychać, wyobrażając sobie, że ów kolor wdychamy.

I tak, na przykład osoba chora na anemię lub niedobory innych składników mineralnych, może wizualizować jak wdycha kolor czerwony.

Aura odzwierciedla także charakter danej osoby. Aura człowieka szczodrego będzie silna, jasna, barwna, pastelowa. Natomiast aura skąpca – przybrudzona, ciemna lub szara, pełna bruzd.

Bardzo dobrze jest zadbać o siebie i swoją aurę – zachować pozytywne uczucia, dobro i miłość, sprawność fizyczną oraz odpoczynek. Zadbane ciało zadba o Ciebie, a Twoja aura będzie pięknie mieniła się jasnym światłem i pastelami.

Related posts

Leave a Comment