To, co powinieneś wiedzieć na temat aury

aura

Aura to pole energii otaczające istoty żywe a także przedmioty martwe. Każdy z nas posiada tzw. „ otoczkę” wokół całego ciała. Wyglądem przypomina owalną smugę jasnego światła i otacza całe ciało czy przedmiot.

W zależności od stanu zdrowia, poziomu energii, samopoczucia, stanu ducha – aura, która nas otacza może mieć inny kolor. Osoby chore, szczególnie przewlekle mają z reguły aurę w kolorze brązowym lub czarnym. Ciemny kolor aury ukazuje nam, iż organizm potrzebuje uzdrowienia.

Osoby zdrowe, pełne wigoru i witalności, będą miały aurę w kolorach jasnych i ciepłych. Podobnie osoby zakochane – te mają najpiękniejszą aurę – jasnoróżową, lekko złocistą i w odcieniach pomarańczy.

Sprawdź stronę wrozkaarkadia.pl – profesjonalne wróżby Tarocistki z wieloletnim doświadczeniem.

Aura może być o małej grubości lub taka, jaką podobno miał Budda- sięgająca kilkunastu kilometrów

Kiedy kogoś lubimy, nasze aury mieszają i stykają się ze sobą wzajemnie. Natomiast w przypadku antypatii, aury będą się odpychały.

Aurę można zaobserwować na kilka różnych sposobów. Najczęściej jest to pole energii o owalnym kształcie, które całkowicie otacza daną postać. W przypadku, kiedy człowieka coś boli – w tym miejscu aura będzie miała jakby wgłębienie, upust energii. Dopiero w momencie kiedy ból minie, aura wróci do stanu poprzedniego.

Aura składa się także z różnych warstw

Są to tzw. ciała subtelne, których może być nawet kilkanaście. Każda z aur przedstawia inny aspekt życia – mentalna jest odnośnie procesów życiowych. Możemy wyróżnić jeszcze aurę astralną, przyczynową, eteryczną oraz fizyczną. Zazwyczaj są one od siebie oddzielone, ale splatają się ze sobą, tworząc coś na kształt siatki energii.

Jak wzmocnić swoją aurę?

Sposobów na wzmocnienie swojej aury jest wiele. Jednym z nich jest ostukiwanie ciała. Można to zrobić w dowolnym czasie oraz miejscu. Opuszkami palców opukaj czubek swojej głowy, wargę, brodę a następnie obojczyk oraz punkt poniżej oczu. Pozwoli to na podniesienie energii. Innym, równie prostym i szybkim sposobem na poprawę swojej aury jest ekspozycja na słońce. Staraj się przebywać na słońcu i regularnie wyłapywać promienie słoneczne.

Related posts

Leave a Comment