Firma budująca domy z Keramzytu

domy z keramzytu

Jesteśmy firmą z Chojnowa, która od kilkunastu lat znajduje się na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, wielokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych i innych obiektów budowlanych.

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest keramzyt – materiał budowlany o bardzo szerokim zastosowaniu. Technologia keramzytowa zdobyła dużą popularność na przestrzeni ostatnich lat. Dziś domy z keramzytu postrzegane są jako nowoczesne, solidne i trwałe, głównie dzięki swoim znakomitym właściwościom. Jednym z elementów warunkujących wybór technologii keramzytowej przy planowaniu budowy naszego wymarzonego domu jest krótki czas budowy. Minęły czasy, gdy ludzie decydowali się na budowę trwającą kilka lat – teraz oczekujemy szybkich efektów, co niewątpliwie sprzyja rozwojowi technologii keramzytowej. W dzisiejszej rzeczywistości czas jest dla nas zbyt cenny, byśmy mogli go poświęcić na długotrwałą budowę.

Stan deweloperskie w 8 tygodni

Oferujemy budowę, zarówno na podstawie naszych autorskich projektów, jak i w oparciu o projekty innych pracowni – nie mamy żadnych ograniczeń modułowych więc każdy projekt możemy zaadaptować pod budowę technologią keramzytową. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować kompleksową usługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego Klienta – począwszy od opracowania projektu indywidualnego, przez skompletowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, po wybudowanie domu do stanu deweloperskiego. Marka, na którą pracowaliśmy kilkanaście lat została zwieńczona ciężką pracą i determinacją, dlatego aby zapewnić jak najlepszą jakość wnoszonych budynków – stawiamy na najlepsze materiały. Nasze budynki wykonywane są z wielką starannością i dokładnością.

Proces powstawania domu z keramzytu

Proces budowy rozpoczyna się już na etapie produkowania gotowych elementów keramzytowych – podstawą ich powstania jest opracowany projekt architektoniczny. Dużym ułatwieniem i przyspieszeniem prac związanych z budową jest wyposażenie gotowych elementów w otwory na drzwi, okna oraz pod instalacje. Tak precyzyjnie przygotowane elementy, zostają przetransportowane na plac budowy, gdzie nasze doświadczone ekipy budowlane w kilka godzin „składają” gotowe elementy w kompletny budynek. Po złożeniu ścian budynku przystępujemy do kolejnych etapów budowy jak np. zamontowanie stropu, pokrycie dachu dachówką ceramiczną szkliwioną czy montaż wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej. Gdy budynek jest „zamknięty” nasi instalatorzy rozpoczynają prace związane z rozprowadzeniem instalacji wewnątrz budynku. Na tym etapie pracujemy również nad elewacją zewnętrzną budynku – aby budynek był jeszcze cieplejszy do ocieplenia elewacji wykorzystujemy styropian o grubości 20 cm, następnie pokrywamy ją tynkiem silikonowym.

Energooszczędne rozwiązania

Domy keramzytowe sprzyjają energooszczędnym rozwiązaniom, na które decyduje się coraz więcej Klientów. W co drugim budynku montujemy pompę ciepła i wentylację mechaniczną – cieszymy się, że na bazie zdobytego doświadczenia i fachowej wiedzy możemy doradzić Klientom ekonomiczne rozwiązania, które będą miały wpływ na przyszłą eksploatację budynku. Dom z keramzytu to o wiele niższe rachunki za ogrzewanie, na co wpływ ma jego świetna izolacja cieplna.

Co więcej, domy wykonywane w technologii keramzytowej są domami bezpiecznymi, dzięki swojej wysokiej klasie odporności ogniowej, zapewniając tym samym przyszłym użytkownikom bezpieczeństwo i komfort mieszkania.

Related posts

Leave a Comment